Mistr Vodňanské ligy 2008, 2009, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

Aktuality

skaly2019_hodnoceni-trenera-bac81dbb0a5106fa493e757d59c008fa.png
08.08.2019

Turnaj Skály 2019: hodnocení trenéra

Stejně jako loni, tak i letos se trenér Luboš Lama Hrbek vyjádřil k výkonům jednotlivých plejerů na XXI. ročníku memoriálu Jana Budína. Níže si tedy můžete přečíst, jak jsou jednotliví hráči hodnoceni.

Vity - přijel rovnou ze soustředění na Lipně, slezl z kola a šel chytat. Nemusel mít strach z konkurence, protože Kuňák měl zraněnou ruku, přesto žádnou hrubou chybu neudělal.
Známka: 1

Škodovka - opora zadních řad. Hrál v klidu s dobrou rozehrávkou, vyhrával osobní souboje, jen na můj vkus moc nemluvil anebo jsem ho neslyšel. Hrál i s bolestí až jsme ho museli pomalu násilím stáhnout z placu.
Známka: 1

Kopyto - jeho podmínkou bylo, že musí hrát v základu, což mi bylo proti srsti, ale nakonec pro mě byl zaslouženě nejlepším hráčem. Nepřešel přes něj nikdo, klidné řešení herních situací, výborná poziční hra, dobrá střelba, prostě všudybyl.
Známka: 1*

Fiat - moc toho nenakecal, svoje úkoly si plnil, dal krásnou šibenici, nic složitého nevymýšlel a poctivě se vracel.
Známka: 1

Hurd - kapitán jak má být. Poctivě se střídal s Fiatem, hasil nebezpečí taktickými fauly, vypomáhal s ofenzívou a měl kvalitní střelu.
Známka: 1

Binič st. - střídal posty jak jsme potřebovali a vůbec mu to nevadilo, hrál jak ho známe zarputile a zodpovědně, dirigoval si kluka a předával mu cenné zkušenosti.
Známka: 1

Bakero - hrál míň než si zaslouží, ale ať hrál beka, stopera nebo halva, bylo na něj spolehnutí a rychlostí mu nikdo neutekl, nedělal žádné chyby a ani chybičky.
Známka: 1

Horyna - začal vlažně a velké hřiště mu dělalo problémy, ale jakmile se rozehrál, byl všude. Dával góly a kvalitní přihrávky - samozřejmě jak se uspokojí vymýšlí kokotiny, proto také on musí zkousnout, že ho trenéři posadí na lavičku.
Známka 1

Bali - vyčítají mi, že prosazuji některé netolické plejery, ale na druhou stranu si to lehce obhájím, protože Míra hraje famozně.
Známka: 1*

Pakšík - opět další hráč, kterému nemusím nic vysvětlovat a je na něj maximální spolehnutí, prostě motorová myš.
Známka: 1*

Binič ml. - mladej kluk, který dostává obrovskou školu, tíha odpovědnosti na něm nebyla tak velká jako na minulém turnaji a pro mužstvo odvádí maximum, má sice se návyky, které se musí buď lépe naučit anebo je úplně odstranit, ale tady je ještě čas.
Známka: 1

Rauši - Jardovi jsme hledali místo v sestavě asi dvě hodiny až jsme ho našli na pravém beku, nebo to bylo tím, že hrál daleko od nás a neměl už takový respekt, který asi svazoval nohy.
Známka: 1-

Baraba - další vodňanskonetolický hráč, kterému trošku nadržuji a odpustím mu malé chybičky, ale tentokrát to nebyl on a buď je to v kondici, nebo v hlavě.  Nicméně opět jsem se přesvědčil , že pokuď nemá žádný úkol hraje o 100 % lépe.
Známka: 1-

Vokáč - neuvěřitelný běh na špičkách i se zrychlením, dokonce dával góly, samozřejmě si nezapoměl pohrát s míčem a prostě ho to bavilo.
Známka: 1

Kuňák - takových zranění co měl před zápasem by neustál ani známý Meresjev, ale to neplatí pro Jirku. Byl velmi dobře připraven a měl i kopačky bez izolačky, obsah celé jeho tašky jsem ale radši blíže nezkoumal.
Známka: 1

Šáchyč - dal gól a tím splnil své poslání, byl povolán pro variantu dvě věže, která ale nebyla zapotřebí. Poctivě rozrážel soupeřovi stopery a tím dělal prostor ostatním.
Známka: 1

Motorka - překvapení od managera týmu, se kterým si duo Hnátek and Hnátek hravě poradilo. Že šlo o ukončení kariery, která ještě nezačala, byl ovšem oříšek. Při pokusu o variantu dvě věže stál Pítr na pravé straně modré čáry a bál se vject do soupeřovi třetiny.
Známka: 1

Helma -  S povzdychem Karel,Karel, Karel.... nejlepší střelec a už bych nemusel nic psát. Helmič nehrál zraněnej a bylo to znát, takže si mohl dělat srandičky, dávat góly, vymýšlet nesmyslné zpětné přihrávky a dokonce si najít běloruského protihráče a provokovat se. Měl ale štěstí, že ho trenéři zchladili na lavičce a on mohl turnaj v klidu dohrát.
Známka: 1

Gary - přivezený vlastní pomezní rozhodčí zvládl svoji roli jak jsme předpolkládali a mohli jsme se o něho opřít. Mělo to dobrý vliv na celé mužstvo i s realizačním týmem.

 

Na závěr by Vám chtělo poděkovat trenérské duo Lama & Vesy za vzornou reprezentaci, velmi dobrý přístup k jednotlivým zápasům, udržování dobré nálady v týmu a přátelskou atmosféru.

Díky!

Zpět na aktuality

Poslední zápas

DG303 - Otroci  6:3 (3:1)
Vodňanská liga 2016/2017, FINÁLE (13. kolo)
sobota, 18. února 2017, 17h

Příští zápas

Letní turnaj DG303 OPEN
sobota, 24. června 2017

Tabulka

Vodňanská liga 2016/2017 
Konečná tabulka

1. DG303 36b 
2. Otroci 25b 
3. Chill 25b 
4. FC Mexico 21b
5. Oranjes 15b 
6. Seš-lost 14b 
7. Vod. drůbež 18b 
8. FC Kapr 15b 
9. Sok. louka 13b
10. 5 Samyc 10b

Podrobná tabulka >>

Nejlepší střelci DG

Vodňanská liga 2016/2017

Karel Kukla 19
Míra Vorel 17
David Bečvář 16